IMG 8400Декан Факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова доктор історичних наук, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Євтух висловлює щиру вдячність співробітникам, професорсько-викладацькому складу та студентам факультету, хто долучився до організації та взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Ягеллонські ідеї у контексті суспільних концепцій культурних прав: перспектива етнічно диверсифікованого простору»:

Марії Бикович (студентці 44 СР групи спеціальності «Соціальна робота»), Олегу Гольцю (аспіранту кафедри соціології), Тетяні Голубенко (кандидату педагогічних наук, доценту кафедри теорії та технології соціальної роботи, заступниці декана з виховної роботи), Сергію Дудару (асистенту кафедри соціології), Ользі Зайцевій (студентці 21 СЦ групи спеціальності «Соціологія»), Олександру Золотухіну (аспіранту кафедри соціології), Анастасії Кірічек (студентці 34 СД групи спеціальності «Соціальна допомога»), Ганні Кіслій (кандидату філософських наук, професорці кафедри соціології), Максиму Колесніченку (кандидату філософських наук, старшому викладачу кафедри соціальної політики), Яні Мамаєвій (студентці 11 СЦ групи спеціальності «Соціологія»), Олегу Падалці (доктору педагогічних наук, професору, член-кореспонденту НАПН України, завідувачу кафедри економіки освіти), Оксані Патинок (кандидату психологічних наук, професорці кафедри соціальної політики), Любові Пиголенко (старшому викладачу кафедри соціальних та публічних комунікацій, заступниці декана з навчально-методичної роботи), Інні Савченко (студентці 31 СЦ групи спеціальності «Соціологія»), Валентині Степико (кандидату філософських наук, професорці кафедри соціології), Юлії Сюсель (кандидату філософських наук, доценту кафедри соціології, заступниці декана з наукової роботи), Руслану Фірсову (старшому викладачу кафедри соціальних та публічних комунікацій), Дмитру Чугаєвському (аспіранту кафедри соціології), Дар’ї Шиловій (студентці 1 МСЦ групи спеціальності «Соціологія»), Сергію Штепі (кандидату політичних наук, професору, завідувачу кафедри соціальних та публічних комунікацій), Ганні Щілінській (викладачці кафедри соціології), Аллі Ярошенко (доктору філософських наук, професорці, завідувачці кафедри соціальної політики).