Репозитарій НПУ  

enpuir

   

       

127

Очолює кафедру доктор політичних наук, професор Андрущенко Тетяна Вікторівна.     

          Кафедра здійснює підготовку фахівців із  “Психологіі”  напряму  підготовки 6.053102  «Бакалавр, спеціальності 8.05310201 ОКР «Магістр» 7.03010201 «Спеціаліст» та за спеціалізацією: політична психологія.

Кафедра забезпечує викладання низки навчальних дисциплін, зокрема: «Основи політичної психології», «Сучасні політичні психотехнології», «Психологія іміджу і піару», «Психологія політичної влади», «Психологія електоральної поведінки», «Психологія масових явищ», «Психологічне консультування в політичній психології», «Психологія лідерства», «Психологія масової свідомості та ментальності», «Психологія еліти», «Психологія політичної пропаганди» та інші.

Також при кафедрі ведеться підготовка студентів за спеціалізацією «Політична психологія».Дисципліни спеціалізації: сучасна політична психологія; етнопсихологія; психологія еліти та електоральної поведінки; психологія спілкування; психологія особистості в політичній сфері; психологія управління та сучасні політичні технології; тренінг розвитку етнічної толерантності; психологічні технології в ЗМІ; психологія свободи; стрес-менеджмент в політиці; психологія політичної пропаганди; психосемантичні та психолінгвістичні методи політико-психологічних досліджень; аксіологічні проблеми в психології.

        Кафедра працює за науковим напрямом «Зміст, форми та методи фахової підготовки психолога» над проблемою: «Методологія підготовки політичних психологів в системі вищої освіти».

З метою поглибленого вивчення політико-психологічної проблематики кафедра плідно співпрацює з провідними науковими установами на навчальними закладами, а саме: Інститутом психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України, Академією муніципального управління та іншими.

128

ПІП викладача

Посада, вчений ступінь, знання

1.

Андрущенко Тетяна Вікторівна

Зав. кафедри, доктор політичних наук, професор

2.

Паньковець Віталій Леонідович

Доцент, кандидат психологічних наук

3.

Зеленін Всеволод Володимирович

Доцент, кандидат психологічних наук

4.

Чернова Людмила Павлівна

Доцент, кандидат філософських наук

5.

Ставицький Геннадій Анатолійович

Старший викладач, кандидат психологічних наук

6.

Усачова Людмила Вікторівна

Старший викладач

3.

Ісаєнко Владлена Вікторівна

Старший викладач

4.

Співак Дмитро Мирославович

Старший викладач

5.

Андрущенко Інна Григорівна

Викладач

 

   
© ALLROUNDER

{slider Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

{/sliders}