Репозитарій НПУ

enpuir

Очолює кафедру доктор політичних наук, професор Андрущенко Тетяна Вікторівна.

Кафедра здійснює підготовку фахівців із  “Психологіі”  напряму  підготовки 6.053102  «Бакалавр, спеціальності 8.05310201 ОКР «Магістр» 7.03010201 «Спеціаліст» та за спеціалізацією: політична психологія.

Кафедра забезпечує викладання низки навчальних дисциплін, зокрема: «Основи політичної психології», «Сучасні політичні психотехнології», «Психологія іміджу і піару», «Психологія політичної влади», «Психологія електоральної поведінки», «Психологія масових явищ», «Психологічне консультування в політичній психології», «Психологія лідерства», «Психологія масової свідомості та ментальності», «Психологія еліти», «Психологія політичної пропаганди» та інші.

Також при кафедрі ведеться підготовка студентів за спеціалізацією «Політична психологія».Дисципліни спеціалізації: сучасна політична психологія; етнопсихологія; психологія еліти та електоральної поведінки; психологія спілкування; психологія особистості в політичній сфері; психологія управління та сучасні політичні технології; тренінг розвитку етнічної толерантності; психологічні технології в ЗМІ; психологія свободи; стрес-менеджмент в політиці; психологія політичної пропаганди; психосемантичні та психолінгвістичні методи політико-психологічних досліджень; аксіологічні проблеми в психології.

Кафедра працює за науковим напрямом «Зміст, форми та методи фахової підготовки психолога» над проблемою: «Методологія підготовки політичних психологів в системі вищої освіти».

З метою поглибленого вивчення політико-психологічної проблематики кафедра плідно співпрацює з провідними науковими установами на навчальними закладами, а саме: Інститутом психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України, Академією муніципального управління та іншими.

ПІП викладача

Посада, вчений ступінь, знання

1.

Андрущенко Тетяна Вікторівна