fb

 

Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності була створена 31.01.2008 р. Від початку свого існування кафедра працює як сучасний науково-методичний і просвітницько-організаційний центр професійної підготовки фахівців для сфери менеджменту соціокультурної діяльності.

Професорсько-викладацький склад кафедри задіяний у підготовці студентів за спеціальністю МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (в межах якого є додаткові спеціалізації:

IMG 6808З 15 до 17 березня 2018 року в Києві відбулася міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти”. Її де викладачі та науковці мали можливість ознайомитись з впровадженням Нової української школи, інклюзивної освіти, нових засобів навчання.

В участі у виставці долучилось понад 700 учасників з 25 регіонів України та 12 країн світу. Серед них: представники вишів та міжнародних агенцій, обласних та міських органів управління освітою, закладів професійно-технічної освіти тощо. Активну участь приняла в виставці кафедра менеджменту та інноваційних технологій факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова з метою донесення інформації до потенційного абітурієнта, та ознайомлення у межах заходу з освітою закордоном “World Edu” для подальшого співробітництва.

Спікерами виставки стали фахівці МОН, комітету ВРУ з питань науки і освіти, ІМЗО та НАПН. Під час заходів вони провели презентації, семінари, тренінги та майстер-класи.

   
© ALLROUNDER

{slider Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

{/sliders}