fb

Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності була створена 31.01.2008 р. Від початку свого існування кафедра працює як сучасний науково-методичний і просвітницько-організаційний центр професійної підготовки фахівців для сфери менеджменту соціокультурної діяльності.

Професорсько-викладацький склад кафедри задіяний у підготовці студентів за спеціальністю МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (в межах якого є додаткові спеціалізації:

IMG 6808З 15 до 17 березня 2018 року в Києві відбулася міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти”. Її де викладачі та науковці мали можливість ознайомитись з впровадженням Нової української школи, інклюзивної освіти, нових засобів навчання.

В участі у виставці долучилось понад 700 учасників з 25 регіонів України та 12 країн світу. Серед них: представники вишів та міжнародних агенцій, обласних та міських органів управління освітою, закладів професійно-технічної освіти тощо. Активну участь приняла в виставці кафедра менеджменту та інноваційних технологій факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова з метою донесення інформації до потенційного абітурієнта, та ознайомлення у межах заходу з освітою закордоном “World Edu” для подальшого співробітництва.

Спікерами виставки стали фахівці МОН, комітету ВРУ з питань науки і освіти, ІМЗО та НАПН. Під час заходів вони провели презентації, семінари, тренінги та майстер-класи.