1-5 травня 2018 року на ННБ «СИНЕВИР» (с. Колочава, Закарпаття) за сприянням ректора університету проф. В.П. Андрущенка, підтримці проф. Г.М. Торбіна, проф. І.Т. Горбачука, проф. М.С. Корця, проф. О.Г. Карпенко та ефективній допомозі Є.В. Біденка та Н.М. Євдокимової відбулося навчання студентів «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT».

фото 1.JPG

Гостинність Навчально-наукової бази "Синевир", згуртованість колективу під керівництвом Анатолія Юрійовича Дербака, створювали загальний настрій, якість та комфорт проведення Літньої програми «Школи SOCIAL лідерства - Student» в мальовничому куточку Закарпаття з чистим повітрям, природним джерелом мінеральної води, чаруючим гірським краєвидом.

Успішність організації та проведення тренінгових занять, майстер-класів, дискусій, спікерських дебатів було забезпечено організаторами (керівник школи Д. Бибик та І. Савельчук), командою тренерів (Д. Бибик, І. Савельчук, В. Сироватко, І. Івженко,) та спікерів (І. Бибик, Н. Залізняк), які створили відповідне середовище й умови для розвитку соціального лідерства учасників-студентів спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка».

фото 2.JPG

Пошук соціально важливої ідеї для розробки «зелених проектів», зорієнтованість власних пропозицій учасників на забезпечення сталого розвитку громади засобами «зеленої» соціальної роботи, публічний захист та презентація соціальних проектів стали підсумковим й спрямованим на закріплення отриманих знань й навичок, підвищення соціального лідерства у лідерів. Можливість не тільки виявити існуючі проблеми у сфері формування зеленої соціальної роботи, а й запропонувати шляхи пришвидшення сталого розвитку певної громади була реалізована учасниками Школи у проектній та творчій діяльності під керівництвом І. Савельчук.

Отримання сертифікатів учасниками Літньої Школи за  їх активну лідерську позицію та прояв власного інтелектуально-творчого потенціалу надали сподівання організаторам та тренерам, що набутий досвід стане у нагоді в повсякденній роботі, допоможе спільними зусиллями сформувати умови для поширення студентського лідерського руху НПУ ім. М.П. Драгоманова.

фото 4.JPG

Ми вдячні всім організаторам, учасникам і тренерам за активну участь у роботі Літньої Школи.

До зустрічі у наступному році під час роботи Зимової програми «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT», присвяченої аспектам підтримки, розвитку та популяризації соціального підприємництва в Україні.

З найкращими побажаннями,

Керівництво «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT»,