Фото 1_tn.JPG

18 квітня 2018 року відбулася студентська толока на території Видубицького монастиря за підтримки Київської міської державної адміністрації, студентського самоврядування факультету, заступника декана факультету по роботі зі студентами доцента Голубенко Т.О. та професора кафедри соціальної політики Патинок О.П.

Фото 2_tn.JPG

Видубицький Михайлівський монастир – один із найбільш таємничих та найбільш цікавих монастирів Києва. Під час студентської толоки на території Видубицького монастиря, яка на нашому Факультеті вже стала традиційною, були проведені роботи з благоустрою території монастиря.

Учасники толоки одержали завдання з конкретною ділянкою роботи: прибирання довкілля та висадження квітів.

Фото 6_tn.JPGФото 5_tn.JPGФото 4_tn.JPGФото 3_tn.JPG

Були залучені студенти спеціальностей «Соціальне забезпечення», «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота» та викладачі факультету соціально-економічної освіти та управління, зокрема доцент кафедри соціології Сюсель Юлія Володимирівна, доцент кафедри соціальної педагогіки Міхеєва Оксана Юріївна, старший викладач кафедри соціальної політики Гальчич Ірина Петрівна, викладач кафедри соціальної політики Мариніч Оксана Миколаївна, викладач кафедри соціальної політики Оліховська Любов Петрівна.

На території Видубицького монастиря розташований некрополь, де поховано основоположника наукової педагогіки України Костянтина Ушинського. Наш факультет доглядає за могилою видатного вченого.

Студенти під керівництвом наставників упорядкували прилеглі території монастиря, на клумбах позгрібали сміття та торішнє листя, посадили квіти, підчистили бордюри, підмели тощо.

Фото 11_tn.JPGФото 10_tn.JPGФото 9_tn.JPGФото 8_tn.JPGФото 7_tn.JPG

Навіть найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним студентом та викладачем, принесе суспільну користь і зробить це місце кращим.

Учасники толоки попрацювали плідно та згуртовано, сповнені прагнення духовного очищення!

Фото 12_tn.JPG