(12) IMG_9714.JPG4 квітня 2018 року о 13.00 відбувся у Спортивному комплексі університету фінал Кубку Ректора НПУ  ім. М.П. Драгоманова з міні – футболу серед збірних студентських команд факультетів. До фіналу пройшли дві команди: Факультет соціально-економічної освіти та управління та Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Щорічний матч з міні-футболу за Кубок Ректора вже давно став традиційним в НПУ імені М.П.Драгоманова.

На грі були присутні, окрім студентів, і поважні гості: Ректор Національного педагогічного університеті імені М. П. Драгоманова, члени ректорату Національного педагогічного університеті імені М. П. Драгоманова, декани факультетів, заслужені тренери та майстри спорту України.

Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова, член-кореспондент НАН України, академік НАПН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко, побажав учасникам здоров’я, чесної та безкомпромісної гри й успіхів у навчально-виховній діяльності.

Гра була дуже напруженою та динамічною. Гравці кожної команди показали хороший результат та злагодженість. Результат матчу – 1:0 і перемогу здобула команда Факультету соціально-економічної освіти та управління.

Декан Факультету соціально-економічної освіти та управління – професор Володимир Євтух привітав переможців Кубку Ректора з міні-футболу.

2018-04-10_132945.jpg