IMG 920228-29 березня 2018 року на Факультеті соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова пройшов ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 232 «Соціальне забезпечення».

Урочисто привітав усіх учасників Олімпіади проректор з наукової роботи НПУ імені М.П. Драгоманова проф. Григорій Торбін. Серед учасників були представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Тернопільського національного економічного університету, Черкаського державного технологічного університету та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Олімпіада проходила в 3 етапи, студенти вирішували теоретичні та практичні задачі, а також презентували свої власні соціальні проекти. Детальніше див.: Програма.

Журі на чолі з деканом Факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова проф. Володимиром Євтухом нагородило переможців Олімпіади.

ІІІ місце виборола студентка Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка Оксана Деревенчук, яка презентувала цікавий проект «Повір у себе», що має на меті розвиток дітей з інвалідністю з подальшою професійною орієнтацією.

ІІ місце отримав Назарій Синдецький, студент Тернопільського національного економічного університету. Назарій презентував актуальний проект, що має на меті вирішення проблем дистантних сімей в регіонах – «Щаслива сім'я».

І місце здобула студентка кафедри соціальної політики НПУ імені М.П. Драгоманова Юлія Ящук. Її проект «Соціальне підприємництво інклюзивне кафе «Друзі» як інноваційний механізм соціальної допомоги» отримав найвищі бали серед журі.

Всі учасники показали високу теоретичну та практичну підготовку, творчий підхід та системне бачення в написанні соціальних проектів.

Дякуємо за атмосферу творчості та інноваційності та чекаємо нових зустрічей!