IMG 2008

Як наші хлопці футболісти, студенти Факультету соціально-економічної освіти та управління, долали шлях до фіналу з футбольного турніру по міні-футболу на Кубок ректора:

  1. Груповий етап:

  1. 21.02.2018 р. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Інженерно-педагогічний факультет (ІПФ) рахунок 5:3.

  2. 22.02.2018 р. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Факультет філософської освіти і науки (ФФОН) рахунок 12:1.

  3. 27.02.2018 р. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Факультет інформатики (ФІ) рахунок 7:2.

  4. 28.02.2018 р. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Факультет політології та права (ФПП) рахунок 4:2.

  5. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Факультет психології (ФП) рахунок 3:0. (Оскільки команда Факультету психології не з’явилася на гру, це зарахували як технічну поразку).

  1. Полуфінал:

  15.03.2018 р. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Фізико-математичний факультет (ФМФ) рахунок 1:0.

  Після чергової успішної гри футбольна команда Факультету соціально-економічної освіти та управління вийшла у фінал змагань.

  Вітаємо команду та сподіваємось на перемогу!

  У фіналі будуть змагатися Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) та Інженерно-педагогічний факультет (ІПФ)

  Склад футбольної команди Факультету соціально-економічної освіти та управління:

  Аксаментов Антон 34СД

  Демченко Максим ІМ1

  Печериченко Денис ІМ1

  Рембеза Олександр 14СД

  Савченко Владислав 12МО

  Сапранюк Іван 12МО

  Сімонов Микита 31СЦ

  Славич Захара 14СД

  Сокоренко Владислав 12МО

  Сомко Олексій 41 СЦ – капітан команди

  Хохлов Євген 24СД

  Інформацію про дату та час фінальної гри повідомимо пізніше.

IMG 2017

   
© ALLROUNDER

{slider Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

{/sliders}