IMG 2008

Як наші хлопці футболісти, студенти Факультету соціально-економічної освіти та управління, долали шлях до фіналу з футбольного турніру по міні-футболу на Кубок ректора:

1. Груповий етап:

1. 21.02.2018 р. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Інженерно-педагогічний факультет (ІПФ) рахунок 5:3.

2. 22.02.2018 р. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Факультет філософської освіти і науки (ФФОН) рахунок 12:1.

3. 27.02.2018 р. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Факультет інформатики (ФІ) рахунок 7:2.

4. 28.02.2018 р. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Факультет політології та права (ФПП) рахунок 4:2.

5. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Факультет психології (ФП) рахунок 3:0. (Оскільки команда Факультету психології не з’явилася на гру, це зарахували як технічну поразку).

1. Полуфінал:

15.03.2018 р. Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) – Фізико-математичний факультет (ФМФ) рахунок 1:0.

Після чергової успішної гри футбольна команда Факультету соціально-економічної освіти та управління вийшла у фінал змагань.

Вітаємо команду та сподіваємось на перемогу!

У фіналі будуть змагатися Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ) та Інженерно-педагогічний факультет (ІПФ)

Склад футбольної команди Факультету соціально-економічної освіти та управління:

Аксаментов Антон 34СД

Демченко Максим ІМ1

Печериченко Денис ІМ1

Рембеза Олександр 14СД

Савченко Владислав 12МО

Сапранюк Іван 12МО

Сімонов Микита 31СЦ

Славич Захара 14СД

Сокоренко Владислав 12МО

Сомко Олексій 41 СЦ – капітан команди

Хохлов Євген 24СД

Інформацію про дату та час фінальної гри повідомимо пізніше.

IMG 2017