Фото 1_tn.JPG

18 квітня 2018 року відбулася студентська толока на території Видубицького монастиря за підтримки Київської міської державної адміністрації, студентського самоврядування факультету, заступника декана факультету по роботі зі студентами доцента Голубенко Т.О. та професора кафедри соціальної політики Патинок О.П.

Фото 1 1

12 квітня 2018 року о 14.00 у Спортивному комплексі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулося традиційне свято «Руху, краси і здоров’я»

Це свято всіх, хто підтримує здоровий спосіб життя, хто прагне до фізичного та духовного розвитку, адже спорт загартовує не тільки тіло, а й дух, забезпечує гармонійний розвиток людини як особистості.

На початку свята Декан Факультету соціально-економічної освіти та управління професор Володимир Борисович Євтух вручив подяки:

(12) IMG_9714.JPG4 квітня 2018 року о 13.00 відбувся у Спортивному комплексі університету фінал Кубку Ректора НПУ  ім. М.П. Драгоманова з міні – футболу серед збірних студентських команд факультетів. До фіналу пройшли дві команди: Факультет соціально-економічної освіти та управління та Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Якщо Ви хочете вивчати та підняти рівень англійської мови - цей захід саме для Вас!

Чекаємо Вас 10.04, вівторок, 18:30, вул. Тургенівська, 8/14 "СКЛО".

11 квітня 2018 року о 14 годині

у Блакитній залі ЦК ( вул. Пирогова, 9)

відбудеться загальноуніверситетська установча Конференція студентів НПУ імені М. П. Драгоманова

Орієнтовний порядок денний:

  1. Обговорення та затвердження положення про органи студентського самоврядування НПУ імені М.П Драгоманова.
  2. Про організацію та проведення прямих таємних виборів голів ОСС на факультетах та у гуртожитках.
  3. Про створення студентської виборчої комісії Університету.
  4. Різне.

Примітка: при собі мати студентський квиток

Організаційний комітет

IMG 2428Наші хлопці футболісти, студенти Факультету соціально-економічної освіти та управління подолали не легкий шлях і вийшли до фіналу з футбольного турніру по міні-футболу на Кубок ректора.

Хлопцям  потрібна  підтримка  у  фінальній грі!

Прийди та підтримай наш факультет!

Фінальна  гра відбудеться

 

4 квітня 2018 року о 13:00

в Спорткомплексі (вул.Тургенівська, 3/9)

 

У фіналі  будуть змагатися Інженерно-педагогічний  факультет (ІПФ) та Факультет соціально-економічної освіти та управління (ФСЕОУ)

Разом  ми  сила!

   

Пошук  

   
© ALLROUNDER

{slider Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

{/sliders}