Шановні студенти, аспіранти, викладачі,

запрошуємо Вас

на щорічну звітно-наукову конференцію студентів

«Освіта і наука – 2018»,

яка відбудеться

17 квітня 2018 року

об 11:00 у Конференц-залі

вул. Освіти, 6

Пленарне засідання

Програма

Євтух Володимир Борисович, декан Факультету соціально-економічної освіти та управління, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України – відкриття пленарного засідання, вітальне слово учасникам.

1. Бикович Марія Романівна - «Впровадження волонтерської діяльності серед студентської молоді в умовах ВНЗ», науковий керівник - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи Голубенко Т.О.
  2. Єршикова Ольга Едуардівна - «Еволюція образу жінки-берегині у вимірі українських ЗМІК», науковий керівник - старший викладач кафедри соціальних та публічних комунікацій Пиголенко Л.В.
  3. Савченко Михайло Миколайович - «Етапи формування локальної спільноти», науковий керівник - кандидат політичних наук, професор, завідувач кафедри соціальних та публічних комунікацій Штепа С.О.
  4. Середюк Володимир Олександрович - «Правовий та моральний аспект розголошення конфіденційної інформації щодо ВІЛ/СНІД статусу», науковий керівник – кандидат філософських наук Ляднєва-Ірлик А.В.
  5. Ящук Юлія Олексіївна – «Виховання соціальної активності в майбутніх фахівців соціальної сфери», науковий керівник – кандидат філософських наук Ляднєва-Ірлик А.В.
  6. Ткаченко Маргарита Вікторівна – «Складові соціального підходу до системи професійної безпеки й охорони праці», кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри соціології Чугаєвський В.Г.
  7. Шандар Ірина Михайлівна - «Роль і значення поглибленого вивчення дисциплін соціально-гуманітарного циклу для обдарованої молоді», науковий керівник - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи Голубенко Т.О.
  8. Яцюк Ірина Володимирівна - «Інформаційна війна у сучасному науковому дискурсі», науковий керівник кандидат філософських наук, доцент кафедри соціології Сюсель Ю.В.