фото1

Вже в сьомий раз студенти та викладачі Факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова відвідали Вищу Лінгвістичну школу у м. Ченстохова (Польща). Польський тиждень, що триватиме з 22 січня по 1 лютого 2017 року, традиційно проводиться  в рамках реалізації навчальної  програми «Подвійний диплом». Метою цього проекту є реалізація дистанційного навчання та здобуття паралельно диплому європейського зразка студентами українського вишу.

Під час офіційного відкриття Зимової школи зі словами вдячності та враженнями виступила керівник проекту, доктор філософських наук, професор Алла Ярошенко, що відмітила здобутки чотирирічної історії співробітництва з Вищою лінгвістичною школою м. Ченстохова та позиціонувала її  вельми плідною для обох навчальних закладів. «Студенти, з нетерпінням чекають періоду польської сесії, мріючи навчатись та подорожувати славною країною - наголошує Алла Олександрівна, - а у підсумку – отримують ще додаткові можливості для професійної самореалізації».

Драгоманівці з особливою приємністю відзначили, що заняття дещо відрізняються від тих, до яких вони звикли в Україні. Всі дисципліни викладаються дуже цікаво і закріплюються практичними навиками, логічними та розвивальними іграми. Викладачі у своїй діяльності використовують новітні технології та намагаються максимально доступно донести матеріал, щоб його можна було застосувати в майбутньому на практиці. Також крім занять в університеті заплановано ряд організаційних поїздок до  різних соціальних інституцій, де українці могли ознайомитись із соціальною системою Польщі.

Отож, навчання триватиме ще тиждень, а отже чекатимемо на нові враження, емоції та світлини наших студентів та з нетерпінням чекаємо їх повернення у Драгоманівську родину.