IMG 5127224 жовтня 2016 р. у головному корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова на запрошення факультету соціально-психологічних наук та управління, Центру міжнародного співробітництва та освіти відбулася відкрита лекція (з перекладом) професорки Ризи Перманаделі «Соціальні уявлення про модернізм. Пост-колоніальний погляд на індонезійське суспільство» (Social Imaginaries of Modernity. Post-colonial regard on Indonesian society). На лекції були розглянуті не тільки особливості соціального мислення в Індонезії, але також описані відмінності між соціальним мисленням Заходу і Сходу.

Риза Перманаделі – засновниця і директорка Центру з вивчення соціальних репрезентацій (Джакарта, Індонезія) з 2005 р. Вона захистила дисертацію з соціальної психології у Вищій школі соціальних наук (ÉcoledesHautes ÉtudesenSciencesSociales), Париж, Франція. Риза Перманаделі викладає в Університеті Індонезії в рамках програми Європейських студій, також вона є членом Європейської лабораторії соціальної психології (Laboratoire Européan de la Psyhology Sociale) при Інституті наук про людину (Maison des Sciences de l'Homme) в Парижі. Основним напрямком її досліджень є вивчення соціального мислення суспільств. Вона вивчає соціум, історію і культуру як основу соціального мислення у межах парадигми соціальних репрезентацій. Теми її досліджень охоплюють модернізм і модернізацію, місце і роль жінок, владу і соціальні репрезентації влади, урбаністичну культуру, міфологію, уявну і словесну традиції тощо.

IMG 5111IMG 5112IMG 5113IMG 5116IMG 5117IMG 5120IMG 5121IMG 5122IMG 5127IMG 20161024 120326IMG 5110

IMG 20161024 130205