IMG 853516 листопада 2017 року в Українському домі відбувся форум соціального партнерства «Розвиток системи профорієнтації: від ідеї до реалізації», в якому прийняли участь студенти факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

Київський молодіжний центр організовував захід до Всесвітнього дня молоді з метою підтримки демократичного молодіжного руху за мир та права та вирішив обговорити проблему з роботодавцями, громадськістю і державними органами задля покращення ситуації.

Під час форуму студенти мали можливість послухати лекторії та поспілкуватися з почесними гостями заходу: заступником Міністра молоді та спорту України О. Яремою; начальником відділу професійного розвитку департаменту зайнятості та соціального діалогу Міністерства соціальної політики України Н. Василенко; заступником голови Державної служби зайнятості України (Центрального Апарату) С. Кравченком; головою комісії при Кабінеті Міністрів України з питань призначення керівників стратегічних підприємств Н. Дзюбою; депутатом Київської міської ради, головою Громадської організації «Соціальна справедливість «Совість» А. Шлапак та іншими менторами, експертами, роботодавцями, ідеологами у сфері професійної орієнтації.

На форумі обговорювалися стратегічні та пріоритетні напрямки розвитку професійної орієнтації, координація зусиль та імплементація іноземного досвіду. Були презентовані інноваційні профорієнтаційні програми.

2017 11 26 114254