Tkachenko MargaritaМаргарита Ткаченко, студентка III курсу спеціальності «Соціологія» Факультету соціально-психологічних наук та управління, перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія», що проходив 16-17 березня 2017 р. на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди (м. Харків).

М. Ткаченко з науковою роботою на тему: «Ієрархія чинників професійного самовизначення учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл» посіла III місце. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, професор кафедри соціології Віталій  Григорович Чугаєвський.

На конкурсі виступили студенти з Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Мелітопольського державного університету імені Богдана Хмельницького, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету цивільного захисту України, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Наукові роботи були присвячені питанням мігрантів у сучасному українському суспільстві, репрезентації смерті в українському медіадискурсі, застосуванню технології «bigdata», волонтерству як соціальному феномену, трудовій мобільності внутрішньо переміщених осіб, особливостям агресивної поведінки молоді тощо. Конкурс продемонстрував готовність майбутніх українських соціологів досліджувати складні соціальні феномени та пропонувати шляхи розв’язання проблем, що з ними пов’язані.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків!