images 331 20 березня 2017 року відбулася конференція трудового колективу Факультету соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

Склад факультету: 9 кафедр (123 члена трудового колективу).

Присутні на конференції – 90 членів трудового колективу.

1. Про оздоровлення членів профспілкового комітету НПУ імені М. П. Драгоманова

Доповідач: голова профбюро Факультету соціально-психологічних наук та управління канд. пед. наук, доцент кафедри соціальної педагогіки – Вакуленко О. В.

1. Про рекомендування кандидатів до складу Вченої ради НПУ імені М. П. Драгоманова

Доповідач: декан Факультету соціально-психологічних наук та управління  – доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Євтух В. Б.

1. Різне.

Відповідно 2 питання порядку денного було висунуто такі кандидатури:

1. Бех В.П. - заслужений діяч науки та техніки України, академік УАПН,  доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції.
  2. Капська А.Й. - заслужений діяч науки і техніки України, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки.
  3. Падалка О.С. - член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри економічної освіти.
  4. Ярошенко А.О. - доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри соціальної політики.

Завідувач кафедри соціальної політики, професор Ярошенко А. О. виступила з подякою членам кафедри соціальної політики, декану факультету  за довіру та зняла свою кандидатуру для зосередження роботи над іншими проектами.

За результатами таємного голосування було обрано двох кандидатів:

2. Падалка О.С. - член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри економічної освіти.

Голова профбюро

Факультету соціально-психологічних наук та управління

к. пед. н, доцент кафедри соціальної педагогіки  Вакуленко О.В.