Інформація п2e123ро конференціі копия     4-7 липня 2019 року декан факультету соціально-економічної освіти професор Володимир Євтух на запрошення Університету Кардинала Штефана Вишинського у Варшаві взяв участь у конференціях «Плюралістична ідентичність: реальність чи шизофренія 21-го століття» та «Трактування людини і їх наслідки для соціального життя».

На конференції В. Євтух виступив з доповіддю «Плаваюча» ідентичність у поліетнічному суспільстві: джерела і висліди». Професор В. Євтух був залучений також до Наукового комітету конференцій. Під час перебування у Варшаві Володимир Євтух провів консультації з професорами Університету, зокрема директором Міжнародного центру міжкультурного та міжрелігійного діалогу колишнім Ректором Університету Кардинала Штефана Вишинського ксьондзом професором доктором хабілітованим Генріхом Скоровскі, директором Інституту соціології цього ж університету професором доктором хабілітованим Кшиштофом Вєлєцкі, професором Ягеллонського університету доктором хабілітованим Лєшеком Корпоровічом, доктором педагогіки деканом Вищої державної школи інформатики і педагогіки у Ломжі Сильвією Яскулою, професором Університету Ворвік, відомим соціологом, членом-засновником Папської академії суспільних наук у Ватикані, колишнім президентом Міжнародної соціологічної асоціації Маргарет Арчер. Була досягнута домовленість про розвиток співпраці з НПУ імені М.П. Драгоманова і заплановане засідання Наукової етносоціологічної школи професора Володимира Євтуха у вересні цього року у Києві на тему «Етнорелігійний чинник у суспільному розвитку України і Польщі».

Інформація про конференції