Science1Студенти кафедри соціальної політики факультету соціально-економічної освіти НПУ ім. М. П. Драгоманова, а саме студенти ІІ курсу, групи 24 (Дергунова Ольга, Пісковець Марія) та студенти ІІІ курсу, групи 34 (Гаврик Валерія, Константінова Тетяна, Котик Мар’яна, Назарська Валерія, Старшун Владислава, Шокур Вікторія) взяли активну участь в заході «Цікава наука – Science is fun», який проходив 15 травня 2019 року.

 

    Під час науково-популяризаційного заходу «Цікава наука – Science is fun» студенти презентували локацію «Соціальне забезпечення», де представлено діяльність працівника соціальної сфери, основні функції. Презентовано у формі гри, дискусії, відповідей на різні «критичні» ситуації.

Science1

    Захід "Science is fun” вже вдруге проходив в стінах Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова і традиційно організовується студентами для студентів та школярів. Все почалося з бажання весело та з користю провести час і нині все залишається так само. Як зазначили студенти кафедри соціальної політики факультету соціально-економічної освіти другого та третього курсу у своїх розповідях.

    Студенти розповідали дітям шкільного віку про їх майбутню роботу, щоб вони мали уяву, що це за професія соціального працівника. Перед студентками постало питання, як цікаво представити спеціальність, і тому вони розробили гру, в якій пропонувалися на окремих аркушах різні життєві ситуації, в які школярі могли б потрапити. Цікавими були відповіді дітей на ці питання, де вони розповідали як би вони поводились і до кого б звертались в цих ситуаціях. Студенти відмітили, що їм було дуже цікаво слухати розповіді дітей, як школярі вирішували б дані їм ситуації. Але, все таки більшість дітей не розуміли, як їм поводитися з таких випадках, тому учасники заходу – студенти їм розповідали, куди вони можуть звернутися, окрім школи та батьків. Ця гра доступно допомогла студентам та школярам розповісти про спеціальність соціального працівника, чим займаються працівники соціальної сфери, як вони вирішують складні життєві ситуації.

Science3

Science4

    Крім цього, школярам та іншим гостям заходу була представлена інформація про кафедру соціальної політики, напрямки підготовки майбутніх спеціалістів у вигляді презентації та брошур, також одна із студенток третього курсу, яка уже працює представила діяльність громадської організації на прикладі. А також, журналістка від каналу СТБ, взяла інформаційне інтерв'ю в студентки щодо її роботи в громадській організації.

Science5

Science6   Учні задавали багато питань. Наприклад, хто такий соціальний працівник? Яка основна його робота та суть діяльності? У яких структурних підрозділів зможе працювати студент після закінчення університету? Школярі та студенти легко знайшли спільну мову та навіть робили спільні селфі(фото). Варто відмітити, що студентами було розроблено тест "Чи підходить вам дана професія?", де представлено тестові відповіді. За відгуками студентів, діти з захопленням його проходили, їм було дуже цікаво. Більшість, пройшовши тест, отримали результат: "так, професія вам підходе". Діти ставили багато запитань, типу: "кому ви допомагаєте?", "де ви зможете працювати після навчання?", "Чи можуть вони займатися волонтерством та практикою під час навчання?", було дуже приємно розуміти, що діти вибирають цю професію усвідомлено. В основному цікавилися дівчата даною спеціальністю, вони розповідали, що їх батьки також працюють у соціальній сфері, тому вони також вирішили обирати дану професію.

Science7

Студенти з приємністю дякують всім, хто був присутнім на даному заході й сподіваються на участь в наступному році!

 

Science8

Science9

Science10

Science11

Science12

   
© ALLROUNDER

{slider Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

{/sliders}