open door1

6 квітня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся День Відкритих дверей, що розташований у м. Києві, вул. Пирогова, 9.

Загальноуніверситетський захід було організовано у тісній співпраці Київського молодіжного центру та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Уже о 10-й ранку у холі навчального закладу почали з’являтися абітурієнти, їхні батьки та друзі, яких радо зустрічали співробітники вишу та вручали іміджеву продукцію університету та факультетів.

open door2

open door3

open door4

Дуже цікаво було почути від абітурієнтів, звідки вони дізналися про День Відкритих Дверей та завітали до нас аби більше дізнатися про правила прийому, зокрема на факультет соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

open door5

open door6

Об 11 годині гостей запросили до Блакитної зали НПУ імені М.П. Драгоманова, де з вітальними словами виступили Роман Вернидуб – проректор з навчально-методичної роботи НПУ імені М.П. Драгоманова, Анна Куценко – директор Київського Молодіжного Центру.

0 12 годині для майбутніх абітурієнтів була організована зустріч з деканами факультетів, завідувачами кафедр, професорсько-викладацьким складом, студентським активом з метою спілкування у неформальній обстановці.

Із вступним словом від факультету соціально-економічної освіти виступив Володимир Євтух (декан факультету, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України, Doctor Honoris Causa Латвійського університету, Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна).

open door8

Захід продовжили завідувачі кафедр, викладачі та студентський актив, ознайомивши абітурієнтів з умовами вступної кампанії 2019 року та зі спеціальностями, які конкурентоспроможні на сучасному ринку праці.

Зокрема, були представлені презентації спеціальностей «Економіка», «Освітні, педагогічні науки», «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення», «Соціологія».

Представлені презентації спеціальностей викликали жвавий інтерес глядачів до професій і спеціальностей та щире захоплення.

open door9