IMG 871412313

Факультет соціально-економічної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова активно співпрацює як з вітчизняними так і зарубіжними ВНЗ з навчальної та наукової роботи. Зокрема, підписані угоди про співпрацю з ВНЗ Литви, Польщі, Чехії та ін. дають можливість для професійного росту як викладачів так і студентів. Співпраця продовжується і в напрямку написання спільних наукових публікацій.

Зокрема, в грудні місяці 2018 року вийшла спільна монографія «Формування професійної компетентності соціального працівника в умовах вищого навчального закладу» Едіти Садовської - Ректора Вищої лінгвістичної школи в м.Ченстохова (Польща), доктора гуманітарних наук Коледжу банківської справи в Познані, Відділ Звмієцької в Хожуві та Алли Ярошенко - доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри соціальної політики Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова.

IMG 8713

Монографія призначена для викладачів ВНЗ студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр» напряму знань «Соціальна робота». Монографія охоплює основні питання підготовки фахівців соціальної сфери в умовах компететнісного підходу. Проаналізовано педагогічні умови формування професійної компетентності майбутнього соціального працівника. Розроблено пропозиції щодо формування професійної компетентності соціального працівника в умовах вищого навчального закладу.

Впевнені, що така співпраця буде мати позитивні наслідки та активне продовження.