первоефото1

9 листопада в Україні святкують – День української писемності. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Студенти та викладачі факультету соціально-економічної освіти НПУ імені. М.П. Драгоманова долучились до акції єднання навколо мови «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». Ця акція була створена для популяризації української мови та проводиться вже не один рік поспіль.

Фото 222

Фото 3333

І так о 11:30 усі присутні писали «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». Тривала урочиста тиша, навіть трішки хвилююча.

Фото 4444

Фото 55555

Фото 66666

Після закінчення радіодиктанту студенти та викладачі факультету соціально-економічної освіти взяли участь у щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції  «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі», яку відкрив ректор нашого університету Віктор Андрущенко. Незмінним організатором конференції є кафедра культури української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, яку очолює Світлана Шевчук.

Фото 77777

Участь в якій взяли багато відомих українських постатей, громадських та культурних діячів,  зокрема і Павло Мовчан, поет, журналіст, шеф-редактор газети «Слово Просвіти», лауреат Державної премії України імені Т. Шевченка.У загальноуніверситетському конкурсі «Знавець української мови»

студенти нашого факультету посіли призові місця:
1) ІІ місце – Бугаєвська Віолетта (студентка 1-го курсу 14СД групи,
спеціальність «Соціальне забезпечення»).
2) ІІІ місце – Щотова Юлія (студентка 1-го курсу 13СР групи,
спеціальність «Соціальна робота»).

Фото 88888

Усім гостям сподобався захід і ми продовжуватимемо його святкувати. Адже мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови! Вітаємо наших дівчат з почесними зайнятими місцями у конкурсі «Знавець української мови»!

Фото 99999