nizinfoto

Під керівництвом Д.Д.Бибик, ст. викладача кафедри теорії та технології соціальної роботи, 15-16 листопада 2018 року  відбувся Науково-освітній тур студентів спеціальності «Соціальна робота» та викладачів кафедри теорії та технології соціальної роботи  Факультету соціально-економічної освіти до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Насичена програма Науково-освітнього туру надала змогу студентам (Амеліна Вікторія, Мисник Анатолій, Коробцова Софія, Савчук Аліна, Бульчик Катерина, Шандар Ірина, Щербіна Анастасія, Шепель Аліна, Шульга Анастасія, Топчій Марина, Раденкович Катерина, Рудзій Тетяна, Шевченко Захар) та викладачам (Д.Д.Бибик, І.Е.Артеменко, М.О.Житинська) залучитися до обговорення сучасних питань соціального партнерства у межах ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери» та МІЖНАРОДНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ «Територія партнерства: університет третього віку в Україні та Польщі»

foto1

foto3

Змістовними та цікавими для студентів виявилися майстер-класи від провідних американських тренерів в освітньо-правовій галузі Hoshko Sidney, Kelly Michael (volunteers of U.S. Peace Corps in Ukraine), які надали безліч можливостей для подальшого професійного саморозвитку.

foto6

Подарували незабутні враження та емоції відвідування музею Миколи Гоголя Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя, ознайомчі екскурсії містом Ніжин та музеєм Рідкісної книги, прем’єра вистави Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.Коцюбинського.

foto7

foto10

Ефективна взаємодія з кафедрою соціальної педагогіки та соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя дозволила учасникам Науково-освітнього туру розширити уявлення щодо проблеми соціального партнерства та сприяти розвитку співпраці у межах підготовки соціальних працівників.

foto11

foto13

З повагою,

Кафедра теорії та  технології соціальної роботи