АБВ1

Ось і завершився перший тиждень справжнього марафону заходів кафедри теорії та технології соціальної роботи присвячених дню соціального працівника.

Привітаємо студентів і викладачів кафедри з яскравим і результативним тижнем!

В понеділок 05.11.2018 марафон було вдало відкрито професійним квестом для першого курсу «Шлях до професії соціальної роботи», який був проведений під керівництвом Житинської М.О. у Центрі трудової реабілітації м. Києва та фестивалем інноваційних технологій соціальної роботи під керівництвом Савельчук І.Б. та Бибик Д.Д.

Метою фестивалю стала активізація та популяризація найперспективніших і найактуальніших інноваційних технологій, методів та методик у галузі соціальної роботи.

За переконанням організаторів Фестивалю, активна участь студентів третього та четвертого курсів спеціальності «Соціальна робота» свідчить про появу інноваційно активної молоді

Фестиваль інноваційних технологій соціальної роботи – 2018 став унікальною площадкою обговорення модераторами (Ірина Шандар; Олеся Кащук) перспектив впровадження інноваційних практик. Окрім виступів спікерів (Рудзій Тетяна, Раденкович Катерина, Топчій Марина, Яричевська Вікторія, Ковальчук Марія, Килівник Анастасія, Прокопенко Ірина, Остапчук Анастасія, Погорелова Олена, Амеліна Вікторія, Шкарлат Валерія, Браславська Ірина) відбувалися дискусії (Вакуленко О.В., Артеменко І.Е., Житинська М.О.), що надали ширше уявлення і кращу можливість обговорити перспективи зеленої соціальної роботи, коучинг-технології, соціального лідерства, наставництва, медіації, супервізії, паліативної соціальної роботи.

Фестиваль підсумував інноваційну активність, яку студенти спрямовували на популяризацію інноваційних методик та технологій соціальної роботи, представляючи свої кейси, презентації кращих практик та проектів.

У вівторок 06.11.2018 відбулись під керівництвом доцента Савельчук І.Б заняття у студії проектних ідей, участь у якій забезпечила груповий пошук перетворення найсміливіших ідей студентів на успішні соціальні проекти в галузі соціальної роботи

Співробітники та адміністрація університету щиро вітає викладача кафедри Теорії та технології соціальної роботи Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова Івженко Інну Борисівну, яка 5.11.2018р була запрошена на урочисте святкування Дня працівника соціальної сфери України у Київській міській державній адміністрації, організованого Київським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

rs4Pc7F5zLA       Під час заходу Івженко Інна Борисівна була відзначена Подякою за активну громадську діяльність та допомогу у розбудові мережі центрів соціальних служб міста Києва та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.