Фото 11.JPG

28 квітня 2018 року в центральному корпусі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбувся День Відкритих дверей.

Загальноуніверситетський захід було організовано у співпраці з Київським молодіжним центром.

Захід розпочався о 10-й ранку. Абітурієнти та їх батьки зацікавлено спілкувалися з представниками факультетів, які презентували спеціальності.

Об 11 годині у Блакитній залі НПУ імені М.П. Драгоманова з вітальним словом виступили ректор НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко  та директор Київського Молодіжного Центру Анна Куценко.

Фото 13.JPGФото 12.JPG

0 12 годині для майбутніх абітурієнтів була організована зустріч з деканами факультетів, завідувачами кафедр, професорсько-викладацьким складом, студентським активом з метою безпосереднього спілкування.

Із вступним словом від факультету соціально-економічної освіти та управління виступив Володимир Євтух (декан факультету, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України, Doctor Honoris Causa Латвійського університету, Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна).

На заході було презентовано спеціальності «Економічна теорія», «Менеджмент», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Соціологія», «Соціальне забезпечення», «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота».

Фото 14.JPG

Спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності» представила доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності Наталія Кочубей.

Фото 15.JPG

Спеціальність «Економічна теорія» представила доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії Лариса Страшинська.

Фото 16.JPG

Фото 17.JPG

Спеціальність «Соціологія» за спеціалізаціями: «Соціологія освіти», «Соціальні комунікації», «Евалюація науково-освітніх програм» представили кандидат філософських наук, професор Ганна Кісла та викладач кафедри соціальних та публічних публікацій Руслан Фірсов.

Спеціальність «Фото 18.JPGМенеджмент» була представлена кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Оксаною Лукашевич.

Фото 19.JPG

Спеціальність «Соціальна педагогіка» представила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки Людмила Неїжпапа.

Фото 20.JPG

Спеціальність «Соціальна робота» представила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи Тетяна Голубенко.

Спеціальність «Соціальне забезпечення» представила старший викладач кафедри соціальної політики Вікторія Галстян.

Фото 21.JPG

Представлені презентації спеціальностей викликали жвавий інтерес абітурієнтів до спеціальностей та майбутніх професій.