Фото 124 квітня 2018 року на базі факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова була проведена рекламно-інформаційна кампанія «Батьківство – поклик душі».

Дана кампанія була розроблена та проведена студенткою 2 курсу магістратури, Цикаленко Іриною (науковий керівник Вайнола Р.Х. – доктор педагогічних наук, профессор кафедри соціальної педагогіки).

Рекламно-інформаційна кампанія присвячена Міжнародному дню сім’ї встановленому Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році, котрий відзначається щорічно 15 травня. Проте, у зв’язку з тим, що рекламно-інформаційна кампанія «Батьківство – поклик душі!» спрямована на формування відповідального батьківства саме студентської молоді, було прийнято рішення організовувати кампанію напередодні Міжнародного дня сім’ї у Міжнародний день солідарності молоді 24 квітня 2018 року.

Рекламно-інформаційна кампанія була спрямована на популяризацію відповідального ставлення до батьківства, була комплексною і поєднувала в собі різноманітні форми, методи та засоби роботи.

Основне призначення Кампанії – теоретичне і практичне розв’язання закономірностей і механізмів формування відповідального ставлення до батьківства та мотивації створення сім’ї, а також популяризація відповідального ставлення до створення сім’ї та батьківства серед студентської молоді та сприяння зацікавленості рекламно-інформаційними технологіями як однією із соціально-педагогічних технологій.

Для досягнення мети Кампанії з популяризації відповідального батьківства були залучені такі форми роботи:

  1. Інформаційна акція «Зіркова батьківська відповідальність. Приклади з життя.».
  2. Виставка плакатів «Твоя дитина – першочергова відповідальність».
  3. Перегляд та обговорення соціальної реклами на тему виховання дітей.

Фото_5.jpgФото_4.jpgФото_3.jpgФото_2.jpg

   
© ALLROUNDER

{slider Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

{/sliders}