Фото 1.JPG30.03.2018 року на Факультеті соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбувся День Відкритих дверей. Метою заходу було ознайомити майбутніх абітурієнтів із спеціальностями, за якими здійснюються підготовка фахівців, особливостями навчально-виховної роботи за спеціальностями, умовами прийому на 2018 рік.

З вітальним словом до присутніх звернувся декан факультету,            член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук, професор Володимир Борисович Євтух. У своєму виступі він презентував майбутнім абітурієнтам факультет, розповів, зокрема, про його діяльність, напрямки підготовки фахівців, можливості саморозвитку у стінах факультету.

Абітурієнтам були представлені досягнення та переваги факультету, перелік конкурсних предметів для вступу на спеціальності, особливості вступної кампанії 2018 року та спеціальності факультету:

Фото 2.JPG

Спеціальність «Соціальна педагогіка» представила доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки Рената Хейкіївна Вайнола.

Фото 3.JPG

Спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності» представила доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності Наталія Василівна Кочубей.

Фото 4.JPG

Завідувач кафедри соціальних та публічних комунікацій, кандидат економічних наук, професор Сергій Олександрович Штепа надав інформацію про підготовку фахівців зі спеціальності «Соціологія» за спеціалізаціями: «Соціологія освіти», «Соціальні комунікації», «Евалюація науково-освітніх програм».

Фото 5.JPG

Спеціальність «Соціальне забезпечення» представив кандидат економічних наук, доцент кафедри соціальної політики Ігор Маркович Чернін.

Спеціальність «Соціальна робота» представила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи Тетяна Олександрівна Голубенко.

Фото 6.JPG

Спеціальність «Менеджмент» була представлена кандидатом політичних наук, доцентом кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Юлією Едуардівною Щербаковою.

Фото 7.JPG

Спеціальність «Економічна теорія» представлена старшим викладачем кафедри економічної теорії Василиною Вікторівною Ілюхіною.

Фото 8.JPG

Для проведення Дня Відкритих дверей долучилися студенти й магістранти факультету, які  поділилися із старшокласниками враженнями про  студентське життя, навчання, практику у літніх оздоровчих таборах, у школах. Їхнє спілкування було активним  і цікавим.

Абітурієнти отримали рекламні буклети, брошури, друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Наприкінці заходу студенти гостинно запросили випускників на навчання. Учні шкіл зацікавилися спеціальностями Факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та подякували за надану інформацію.

Фото 10, 11, 12.