21.03 3 21 лютого 2018 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку».

Метою парламентських слухань стало широке громадське обговорення стану та стратегічних напрямів інноваційного розвитку України, законодавчого забезпечення формування національної інноваційної системи України, визначення ключових завдань органів державної влади України, місцевого самоврядування та громадянського суспільства  щодо забезпечення ефективної реалізації поставлених завдань.

До участі у слуханнях долучилися представники Уряду, представники Адміністрації Президента України, Ради національної безпеки і оборони України, керівники і представники місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, національних академій наук, працівники наукових установ, навчальних закладів різного рівня, бізнесу, громадських організацій і засобів масової інформації.

Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності була представлена на парламентських слуханнях доцентом кафедри, кандидатом історичних наук, старшим науковим співробітником, академіком Української технологічної академії Чепуренко Я.О.

Серед питань, які піднімалися в залі – стан і перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні, питання активізації цього процесу в усіх сферах, що забезпечуватиме динамічний та поступальний розвиток країни, необхідність оперативної реалізація інноваційних проектів, забезпечення їх фінансами, створення організаційних засад підготовки фахівців, здатних до продуктування інноваційних технологій та інші (http://rada.gov.ua/news/Novyny/156131.html).

Основні виступи та рекомендації парламентських слухань на тему: «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку» будуть опубліковані окремим виданням.

2018 03 26 225044