28276782 1449593331830615 6694279463352711211 n

Цьогоріч Богдан Федорчук, Валерія Замятіна, Ольга Горб, Анастасія Сидорчук, Чан Ієн Лінь вперше брали участь у престижному міжнародному конкурсі аналітичних проектів CFA Institute Research Challenge. Ці третьокурсники-менеджери приєднались допонад 4000 студентів з більш ніж 865 університетів усього світу.

Фахову та організаційну підтримку команди здійснювали Industry Mentor Дмитро Лукаш (A. T. Kearney) та Faculty Adviser Ольга Чижевська.

Цього року понад 180 студентів з 27 провідних університетів України взяли участь у конкурсі: всі вони підготували аналітичні звіти англійською мовою, що були засновані як на публічній інформації, так і даних, отриманих із Bloomberg Terminal. Випробовувати свої сили у конкуренції із такими сильними суперниками було гідним викликом.

До українського фіналу пройшли 16 студентських команд, які презентували аналітику по Luxoft, провідній ІТ-компанії, перед поважним журі: біржовими аналітиками та керівниками крупних акціонерних компаній. Приємно відзначити як високий аналітичний рівень підготовки команд, так і майстерне володіння фаховою англійською термінологією і лексикою.

Фінальні змагання в Україні було організовано зразково – весь порядок денний виконувався до хвилини, попри масштабність заходу. А на завершення учасників, серед який було чимало гостей столиці, чекав смачний бенкетний стіл.

Команди, що виграли, представлятимуть Україну в Дубліні, Ірландія на регіональних фіналах EMEA 2017-2018 рр. Міжнародний фінал відбудеться у Сеулі, Південна Корея, переможці якого повернуться додому із призовими 10 000 доларами на розвиток свого навчального закладу.

2018 03 02 215332

   
© ALLROUNDER

{slider Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

{/sliders}