19983417 10155376678952165 3340149596549471644 o cr10-15 липня 2017 року у рамках реалізації програми українсько-польського проекту «Подвійний диплом» студенти та викладачі Факультету соціально-економічної освіти та управління провели тиждень у Вищій лінгвістичній школі (Ченстохова, Польща).

Щоденні заняття як в альтернативній, так і традиційній формах, екскурсії по місту та країні, – все це об’єдналося у поняття «літня школа».

Літня школа організована за домовленістю Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова і Вищої лінгвістичної школи (Ченстохова, Польща) про навчання за подвійним дипломом для студентів Факультету соціально-економічної освіти та управління. Відтепер вони можуть навчатися паралельно (за програмою дистанційної освіти E-learning) й у Польщі.

Учасники літньої школи пройшли комплексну підготовку і, разом з польською мовою, опановували багато дисциплін, зокрема «Нові інформаційні технології», «Психологія соціальних комунікацій», «Ресоціалізація». Навчання проходило легко, невимушено і дуже цікаво, адже польська сторона створила атмосферу взаєморозуміння, доброзичливості, забезпечивши плідну співпрацю та успіх цьому проекту.

Для студентів, окрім основних занять, проводили тренінги з «м’яких» компетенцій, «E-learning» (лекції з навчання онлайн). Щоденно проходили цікаві культурно-розважальні заходи: екскурсії по місту, відвідання сеансів «кіна польськего», вечірніх фестивалів та концертів.

Безвізовий режим дозволив нашим студентам відчути всю красу європейської культури та самостійно відвідати чарівне місто Прагу.

Літня поїздка була швидкоплинною, але дуже насиченою та яскравою. Приблизно доба автобусом – і ciekawa podróż («цікава подорож») закінчилася. Студенти Факультету соціально-економічної освіти та управління повернулися додому з сертифікатами про участь у літній школі, незабутніми враженнями та новим досвідом, які безперечно знадобляться у подальшій професійній діяльності.

Хочеться подякувати за таку можливість рідному університету та особисто керівниці проекту, доктору філософських наук, професорці Аллі Ярошенко, яка супроводжувала нас у поїздці, та польській стороні, ректорці Вищої лінгвістичної школи Едіті Садовській за теплий прийом, блискучу організацію та постійну допомогу під час нашого перебування у Польщі.

З нетерпінням чекаємо на зимову школу та захоплюючі подорожі містами Європи!

Олена Панасенко,

студентка групи 46 СД

20864589 1881596268828489 1499471730 n20864170 1881596288828487 2049516607 n

З нетерпінням чекаємо на зимову школу та захоплюючі подорожі містами Європи!

Олена Панасенко,

студентка групи 46 СД