IMG 63287 липня 2017 року у Блакитній залі НПУ імені М.П.Драгоманова відбувся святковий концерт з нагоди завершення навчання та отримання дипломів бакалавра, спеціаліста та магістра студентами Факультету соціально-психологічних наук та управління спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Соціальна допомога», «Соціологія», «Менеджмент організації», «Економічна теорія», «Менеджмент соціокультурної діяльності».

З вітальним словом до випускників, батьків та професорсько-викладацького складу звернувся декан факультету доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України Володимир Євтух. Він повідомив про перейменування Факультету соціально-психологічних наук та управління на Факультет соціально-економічної освіти та управління відповідно до рішення Вченої ради НПУ імені М.П.Драгоманова.

До своїх вихованців звернулися завідувачі кафедр та викладачі: професор Володимир Бех, доцент Олена Вакуленко, професор Олена Карпенко, професор Наталія Кочубей, професор Лариса Страшинська, доцент Іванна Ткач, професор Катерина Чернова, професор Сергій Штепа, які побажали випускникам зайняти гідне місце у житті та успішно реалізувати себе у професійній діяльності.

Концертну програму вели Ауріка Кіндратюк та Дмитро Жуковський, із пісенними та танцювальними номерами виступили студенти та співробітники факультету: Анастасія Вертинська, Олег Голець, Ірина Сливченко, Іванна Таран, Вікторія Федорова, Альона Циганенко, Алла Щербак, Аліна Юхимюк.

Вітаємо вас, дорогі випускники!

Бажаємо вам особистого успіху, кар’єрних здобутків, вірних друзів, щедрої долі та невичерпної енергії!