WP 20170621 10 33 16 ProЗ 19 по 22 червня 2017 року група співробітників НПУ імені М.П. Драгоманова у межах українсько-латвійського проекту «Іммігранти у суспільстві: виклики для освіти» працювала у Латвії. До її складу входили: декан Факультету соціально-психологічних наук та управління професор Володимир Євтух (керівник української частини проекту), завідувач кафедри соціальних та публічних комунікацій професор Сергій Штепа, директорка Наукової бібліотеки університету професор Людмила Савенкова, старший викладач кафедри соціології Ірина Заїнчківська.

Разом зі своїми колегами із Латвійського університету (керівник латвійської частини проекту професор Рудіте Андерсоне) провели конференцію «Пропозиції освіти та досвід мігрантів у суспільстві» (молодіжний центр у м. Цесіс), семінар «Методологія та організація емпіричного дослідження» (Латвійський університет, м. Рига), експертне опитування по темі проекту, дискусію з латвійськими роботодавцями, зустріч у Департаменті освіти, молоді та спорту Рижської міської думи, взяли участь в етнокультурних практиках (м. Сігулда). Учасники проекту відвідали Університет бізнесу, мистецтв та технологій (RISEBA, м. Рига), нові корпуси Латвійського університету, публічну бібліотеку у м. Цесесі. Детальніше див. програму.