Фото 3 лекція 03.04.20173 квітня 2017 року о 10.00 (вул. Освіти, 6) студенти та професорсько-викладацький склад Факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова  у Всеукраїнській просвітницькій програмі з контрацепції, організаторами якої виступили редакція молодіжного видання «Тобі» (Тетяна Долішина – головний редактор журналу «Тобі»), Всеукраїнська громадська організація «Жінки України» (Олена Атауліна – лікар, тренер з питань планування сім'ї і контрацепції), Факультет соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П. Драгоманова (Тетяна Голубенко – заступник декана факультету з навчально-виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент).

Мета Всеукраїнської просвітницької програми з контрацепції – це збереження репродуктивного потенціалу нації.

Партнером програми є Представництво німецької компанії «STADA» в Україні. Дана програма передбачає проведення занять-лекцій на тему: «Сучасні методи контрацепції, їх ефективність, надійність та безпечність».

Студенти та викладачі Факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловили подяку та побажання приймати активну участь у Всеукраїнській просвітницькій програмі з контрацепції.

Фото 1 лекція 03.04.2017Фото 4 лекція 03.04.2017Фото 2 лекція 03.04.2017