Благодіинии ярмарок

Запрошуємо студентів та викладачів НПУ імені М.П. Драгоманова взяти активну участь у Благодійному ярмарку до Дня Святого Миколая!

 

1111        28 листопада 2018 року у Колонній залі Київської міської адміністрації відбулася Всеукраїнська конференція "День Гідності. Вшануй", яку організувало Міністерство молоді та спорту у співпраці з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та громадськими організаціями.

90990099009

       06 грудня 2018 року Кафедрою соціальної політики Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова проведено науковий семінар на тему: «Сучасні питання щодо захисту прав та гідності в період сьогодення».

0001

Підсумки науково-освітнього туру «ШКОЛИ СОЦІАЛЬНОГО ЛІДЕРСТВА – STUDENT» та конкурсу соціальних проектів «Соціальні інновації 2018 - погляд у майбутнє»

 

na plosch peremogi v dbudetsja zah d nasilstvu nema vipravdann

03 грудня 2018 року студенти І-ІV курсів спеціальності «Соціальна робота» та учасники «Школи Social лідерства – Student» долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів без насилля», яка стартовала 25 листопада  в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок та буде продовжуватися до 10 грудня – Дня прав людини. 

0 02 04 7a933d95108df1d95376821a377417367d4e36d5711e05c62ee4dbe4449d6a19 b87bd2ab

21 листопада 2018 року з 12.30 до 14.00  в ауд. 56 відбувся «Майстер клас Арт-терапія "Сніданок, обід та вечеря" для студентів 2 курсу спеціальності «соціальної робота». 

111111111

          З нагоди Дня Збройних сил України на факультеті соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова студентами спеціальності «Соціальне забезпечення» та викладачами кафедри соціальної політики (завідувач кафедри Ярошенко Алла Олександрівна, доктор філософських наук, професор) проведено патріотичні виховні активності «На захисті рідної землі» з метою формування активної громадянської позиції щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.

111111111

          З нагоди Дня Збройних сил України на факультеті соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова студентами спеціальності «Соціальне забезпечення» та викладачами кафедри соціальної політики (завідувач кафедри Ярошенко Алла Олександрівна, доктор філософських наук, професор) проведено патріотичні виховні активності «На захисті рідної землі» з метою формування активної громадянської позиції щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.

001

        29 листопада 2018 року студенти та викладачі кафедр соціальної педагогіки (доцент Олена Вакуленко, доцент Ірина Ясточкина), теорії та технології соціальної роботи (доцент Тетяна Голубенко) Факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова прийняли участь у VІІ Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства: мрія 3.0 спроектований вимір, який проходив в НСК «Олімпійський» з метою оптимізації професійної підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери.

1111       28 листопада 2018 року у Колонній залі Київської міської адміністрації відбулася Всеукраїнська конференція "День Гідності. Вшануй", яку організувало Міністерство молоді та спорту у співпраці з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та громадськими організаціями.

46891351 272632216790111 7724188301749387264 n

    20 листопада 2018 року на Факультеті соціально-економічної освіти проходила КЕЙС-МАЙСТЕРНЯ «ЖИВИХ ІСТОРІЙ» Досвід БО «Світ без залежності», БО «Незалежна Країна», що проводилася за ініціативою кафедри теорії та технології соціальної роботи проф. Карпенко О.Г., ст.викл. Бибик Д.Д.)

Дочірні категорії

   
© ALLROUNDER

{slider Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

{/sliders}