Для студентів 1-го курсу ОР «Бакалавр»

Спеціальності: «Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю», «Соціальне забезпечення», «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота»

Факультету соціально-економічної освіти та управління

30 серпня 2018 року (четвер) о 10:00 (вул. Освіти, 6, 4 поверх)

відбудуться збори!

history

Сьогодні свій ювілей святкує видатний вчений, педагог, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, декан Факультету соціально-економічної освіти та управління - Євтух Володимир Борисович.

Колектив Факультету вітає Володимира Борисовича з Днем Народження, бажає міцного здоров'я, наснаги в творчих зрушеннях та нових цікавих ідей. Колеги, однодумці, аспіранти та студенти Факультету щиро цінують можливість працювати та навчатись під керівництвом Володимира Борисовича і вдячні йому за підтримку та розуміння.

Щастя та успіху в усіх сферах життя!

OpR11-300x200.jpg3 липня 2018 р. професор Володимир Євтух взяв участь у засіданні Опікунської ради Ради національних спільнот України (РНСУ). Йшлося про діяльність РНСУ і роль Опікунської ради у забезпеченні прав національних спільнот. В. Євтух поінформував зібрання про завершення підготовки законопроекту "Концепція етнонаціональної політики України" робочою групою Експертної ради з питань етнополітики України при Міністерстві культури України. Професор Володимир Євтух є наразі Головою Експертної ради. У засіданні взяли участь народні депутати, бізнесмени, громадські діячі.

MBRL7966 (32).JPGУ підніжжя Карпатських гір розкинулось мальовниче село Уторопи Косівського району, що на Івано-Франківщині, де відбулась профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри соціальної політики і економіки освіти факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ ім. М.П. Драгоманова на чолі з А.О. Ярошенко з керівником Уторопської гімназії М.І.Ласійчук, учителями та учнями.

Декан факультету професор Володимир Євтух, голова Експертної ради з питань етнополітики при Міністерстві культури України 14 червня взяв участь у обговоренні проекту "Концепції державної етнонаціональної політики України", яка була підготовлена членами Експертної ради. Обговорення було організовано Офісом Верховного Комісара ОБСЄ у справах національних меншин та Міністерством культури України за участю міжнародних експертів. Концепція готується як законопроект для винесення на засідання Верховної Ради.

1IMG_405456jh.jpg7 червня 2018 року у Науковій бібліотеці НПУ імені М.П. Драгоманова відбулося засідання Вченої ради Факультету соціально-економічної освіти та управління, на якій було розглянуто важливі питання.

Декан Факультету, професор Володимир Євтух привітав з Днем народження завідувачку кафедри соціальної політики, професорку Аллу Ярошенко та урочисто нагородив її Медаллю «Europa Virtutibus Unita» від Асоціації почесних докторів, професорів і сенаторів, друзів і благодійників з Австрії, Німеччини, Польщі та Швейцарії за вагомий внесок в освітню євроінтеграцію та поширення європейських цінностей.

 

Колектив факультету та студенти вітають Аллу Ярошенко з Днем народження та отриманням почесної нагороди у сфері наукових досліджень та міжнародного співробітництва! Бажаємо успіхів і подальшого процвітання! 

Латвія.jpg5-6 червня 2018 року відбулося зібрання робочої групи у рамках спільного українсько-латвійського науково-дослідного проекту «Іммігранти в суспільстві: виклики для освіти». На зібранні було обговорено деталі проведення наукових досліджень, участі у конференції та підготовки тексту публікацій у міжнародному англомовному журналі за результатами дослідження.

Детально див.: програма

34016224_1585477201550304_14793087138136064_n.png25 травня декан факультету професор Володимир Євтух взяв участь у Круглому столі "Соціогуманітарний вектор публічного врядування: від фрагментарності до соціальної, духовної та міжетнічної інтеграції й консолідації суспільства" у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю на тему "Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку", яка проходила у Національній академії державного управління при Президентові України. Професор В. Євтух як голова Експертної ради з питань етнополітики при Міністерстві культури України виступив з доповіддю про перспективи підготовки проекту Закону України "Концепція державної етнонаціональної політики України".

33944248_1585470521550972_3053778861931102208_n.jpgДекан факультету професор Володимир Євтух 22 травня взяв участь у засіданні секції Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки, яка розглядала роботи молодих учених,представлених на здобуття премії Президента України для молодих учених 2018 року. На засіданні він представив три праці, подані молодими ученими Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України та Житомирським державним університетом імені Івана Франка.

33060347_1530205237108513_1261565219210002432_n.jpgПрофесорсько-викладацький колектив кафедри теорії та технології соціальної роботи щиро вітає

Марію Олександрівну Житинську

з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття!

Публічний захист дисертації відбувся 17 травня 2018 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова.

З найкращими побажаннями,

Ваші колеги

Дочірні категорії

   
© ALLROUNDER

{slider Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

{/sliders}